50 Spacer 

 مختصری درباره شرکت صنعتی سبلان سوله کاران

شرکت خصوصی سبلان‌سوله‌کاران در سال 1387 در تهران تأسیس شد. در سال 1388 فعالیت خود را در شهرک صنعتی صفا دشت آغاز نمود و تا به امروز توانسته برترین گواهینامه‌های کاری را دریافت نماید.
این مجموعه مفتخر است با تکیه بر دانشی نو و پویا و با بهره‌گیری از تجربه‌ای كهن در زمینه فعالیت‌های مهندسی، بالغ بر ده‌ها هزار‌تن سازه‌های فلزی را در قالب پروژه‌های عظیم صنعتی، سازه‌های خاص ساختمانی و سوله، راهبری نماید.
اجرای دقیق، سریع و مقرون به صرفه پروژه‌های فلزی و جلوگیری از اتلاف زمان و نیروی انسانی هدفی است مشترک میان ما و کارفرمایان، مشاوران و سایر پیمانکاران.

شرکت سبلان‌سوله‌کاران در راستای تعالی میهن و سرافرازی نام زیبای ایران گام‌هايی هرچند ناچیز ولی در خور توجه در صنعت ساختمان برداشته‌است و مشارکت در پروژه‌های عظیم صنعتی ، سازه‌های خاص ساختمان و سوله را از افتخارات خود می‌داند.

50 Spacer      
   sabalan icons w(3)  
   sabalan icons w(5)  
   sabalan icons w(1)  
   sabalan icons w(2)  
 50 Spacer  

ایده‌های جدید

شرکت سبلان سوله کاران با توجه به نیاز بازار  تولیدات خود را با آخرین نرم افزار های مدرن در این زمینه تست نموده و در همین راستا بهترین سازه های فلزی را به مشتریان خود ارائه می دهد .

 

 
 50 Spacer  

طراحی نوین

محصولات شرکت سبلان سوله کاران با گذراندن تستهای کاری زیر نظر متخصصان شرکتهای ایرانی توانسته است بهترین رتبه از نظر بازدهی به خود اختصاص دهد که این مهم یعنی ارج نهادن به حقوق مصرف کننده .

 50 Spacer
 50 Spacer  

تکنولوژی برتر

شرکت سبلان سوله کاران با توانایی بر دانش علمی متخصصان داخلی توانسته رتبه خوبی در میان رقیبان به خود اختصاص دهد از همین رو با به روز رسانی تکنولوژی خود  به این هدف دست پیدا نمود.

 50 Spacer
   

سابقه درخشان

شرکت خصوصی سبلان‌سوله‌کاران در سال ۱۳۸۷ در تهران تاًسیس شد. در سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را در شهرک صنعتی صفادشت آغاز نمود و تا به امروز توانسته برترین گواهینامه‌های کاری از جمله ISO-ts و ISO-9001 را دریافت نماید.

 50 Spacer

منتخبی از پروژه‌ها

سوله سازی / 1200 تن
ویتان فارمد
سازه فلزی / 3000 تن
مجتمع پردیس البرز
سازه فلزی / 2700 تن
دانشگاه آزاد اسلامی

تماس با ما

شهریار، شهرک صنعتی صفادشت،

خیابان ششم غربی، بعد از بلوار تیر،

پلاک ۱۶۲

تلفکس: ۸-۶۵۷۴۲۴۰۲-۰۲۱

مدیریت: ۶۵۷۴۲۴۰۱-۰۲۱

نقشه دسترسی

map embed