طراحی و مهندسی

 soft office
 slide 1A
 slide 1B
   

 واحد فنی ، مهندسی و نرم افزارها:
این بخش با در اختیار داشتن کارشناسان مجرب مهندسی و با كمك نرم افزار‌هاي متعدد طراحي، ساخت، برنامه‌ريزي و كنترل پروژه فعالیت تهیه نقشه های کارگاهی و برنامه ریزی تولید را به عهده دارد .
نرم افزارهاي PDMS (مدلينگ)، TEKLAو BOCAD (تهيه نقشه ساخت)، STAADPRO ، SAP وETABS (طراحي سازه)، MS- PROJECT و PRIMAVERA (كنترل و برنامه ريزي) از جمله نرم افزار‌هاي مورد استفاده در اين زمينه مي‌باشند.

 

برنامه‌ریزی زمانبندی پروژه:
پس از عقد قرارداد و مشخص شدن شرح خدمات هر پروژه، مدیر پروژه توسط مدیرعامل تعیین می‌گردد. مدیر فنی پس از ابلاغ قرارداد از طرف مدیر عامل، اقدام به مطالعه و استخراج حوزه‌هاي کاري می‌نماید. با توجه به ساختار شکست کار، (WBS) مشخص شده اقدام به تدوین ساختار شکست حوزه‌هاي کاري فعالیت‌ها را شناسایی و کدگذاري نموده و فرم برنامه پروژه را با نرم‌افزار تکمیل می‌نماید. مرحله بعد تعیین توالی فعالیت‌ها است که مدیر فنی طرح‌ریزي نموده و در فرم برنامه زمانبندي روابط پیش‌نیازي آن‌ها را معین مینماید. پس از طی کردن مراحل فوق مدت زمان انجام تعیین و به فعالیت‌ها مربوط به هر بخش  تخصیص داده می‌شود مدیر فنی بعد از تکمیل فرم، اطلاعات مندرج در آن را تأیید نموده و یک نسخه از فرم را در اختیار کارشناس کنترل پروژه قرار می‌دهد. کارشناس کنترل پروژه فرم را در فایل مربوط به پروژه ذخیره کرده و برنامه زمانبندي تهیه شده را جهت تصویب به مدیر عامل تحویل می‌دهد. در صورت تصویب برنامه زمانبندي، برنامه به عنوان برنامه مبنا به مدیر فنی ابلاغ می‌گردد.

50 Spacer 01 autocad 50 Spacer 50 Spacer 50 Spacer 50 Spacer
  02 project         
  03 telka         
  prima         
  pdms   

تماس با ما

شهریار، شهرک صنعتی صفادشت،

خیابان ششم غربی، بعد از بلوار تیر،

پلاک ۱۶۲

تلفکس: ۸-۶۵۷۴۲۴۰۲-۰۲۱

مدیریت: ۶۵۷۴۲۴۰۱-۰۲۱

نقشه دسترسی

map embed