تاریخچه و اهداف

  IMG 4985  
       
 
IMG 5273  50 Spacer
   
 IMG 4912  
   
IMG 5120  
   
IMG 5312  
   

شرکت خصوصی سبلان‌سوله‌کاران در سال 1387 در تهران تأسیس شد. در سال 1388 فعالیت خود را در شهرک صنعتی صفا دشت آغاز نمود و تا به امروز توانسته برترین گواهینامه‌های کاری را دریافت نماید.
این مجموعه مفتخر است با تکیه بر دانشی نو و پویا و با بهره‌گیری از تجربه‌ای كهن در زمینه فعالیت‌های مهندسی، بالغ بر ده‌ها هزار‌تن سازه‌های فلزی را در قالب پروژه‌های عظیم صنعتی، سازه‌های خاص ساختمانی و سوله، راهبری نماید.
اجرای دقیق، سریع و مقرون به صرفه پروژه‌های فلزی و جلوگیری از اتلاف زمان و نیروی انسانی هدفی است مشترک میان ما و کارفرمایان، مشاوران و سایر پیمانکاران.

 

اهداف شرکت

مدیریت شرکت سبلان‌سوله‌کاران با تاكيد بر نگرش جلب رضايت کارفرمایان، بهينه سازي مستمر در فرآيندهاي تولید   و ارائه خدمات، ارتقاء‌ كيفيت از لحاظ مراحل تولید و اجرای پروژه و سيستم هاي حاكم بر شركت، حفظ محيط زيست و صيانت از انسان ها و همكاري و شرکت كاركنان، در خصوص موارد مندرج را سرلوحه وظايف خويش قرار داده و ضمن تعهد به موارد فوق و پایبندی به الزامات قانونی و سایر الزامات، اعتقاد دارد كه كاركنان سازمان كه به عنوان با ارزشترين سرمايه اين شركت محسوب مي شوند وظيفه خود خواهند دانست كه با درك كامل انتظارات کارفرمایان و ساير طرف هاي ذينفع در جهت رسيدن به اهداف سازمانی تلاش نمايند.
مدیریت شرکت براي رسیدن به موارد فوق به استفاده از سيستم هاي نوين مديريتي تاكيد مي نمايد. در راستاي نيل به اين خواسته ها، آخرین ویرایش استانداردهاي ISO 9001 و ISO 14001 و OHSAS 18001 را به عنوان مدل اجرايي انتخاب نموده است و جهت رسیدن به آن تلاش مي نمايد.
 اهداف سازمانی به شرح زیر است:

  • افزایش سطح رضایت کارفرمایان و مشتریان
  • آموزش مستمر مديران و همكاران شركت و ارتقاي سطح دانش و آگاهي هاي تكنيكي و كيفيتي مرتبط با فعاليتها
  • برنامه ريزي و اقدام منظم و مداوم به منظور پيشگيري از وقوع حوادث ناشي از كار و کنترل عوامل زیان آور محیط کار (عوامل فیزیکی و شیمیایی).
  • برنامه ريزي و اقدام منظم و مداوم بمنظور پيشگيري از آلودگی های محیط زیست (خاک و هوا) و کاهش مصرف منابع.
 

تماس با ما

شهریار، شهرک صنعتی صفادشت،

خیابان ششم غربی، بعد از بلوار تیر،

پلاک ۱۶۲

تلفکس: ۸-۶۵۷۴۲۴۰۲-۰۲۱

مدیریت: ۶۵۷۴۲۴۰۱-۰۲۱

نقشه دسترسی

map embed